Чи можна вивчати німецьку мову безкоштовно?
Існує неправильна думка, що для вивчення німецької мови необхідно витратити чималі кошти на репетитора.
Німецька мова має одну головну особливість, яка відрізняє її від усіх інших мов. Це умлаути (der Umlaut) – літери з крапками нагорі. Загалом у німецькій мові їх три. Головна мета їхнього використання в слові – змінювати вимову та граматику. Далі в статті ми розглянемо, як використовувати умлаути в реченні та набирати спецсимволи на клавіатурі.
Подорож, переїзд або гостьовий візит до Німеччини неможливий без знання мови. Якщо ви знаєте німецьку на рівні В1, тоді вам відкриті практично всі двері. Можна не переживати через спілкування, влаштування на роботу, самостійне звернення до державних органів. Ви всюди зможете зрозуміти співрозмовника. А якщо ви хочете дізнатися свій рівень німецької просто зараз, тоді пройдіть наш інтерактивний тест.
У німецькій мові умлаутом називають спеціальні діакритичні знаки, які змінюють фонетичну вимову голосного звуку. Загалом існує три умлаути і виглядають вони таким чином:
Вимова умлаутів залежатиме від того, де вони стоять у слові. Наприклад, «ä» вимовляється як легке [е]. Але якщо умлаут поставити поруч із «h», то утворюється довге [ееее].
Умлаут «ö» вимовляється як м’яке [о], яке наприкінці вимовляння переходить у [е]. Умлаут «ü» під час вимови звучить як м’яка [у], плавно переходячи наприкінці в [ю].
Люди, які часто використовують німецьку мову під час друку, не мають проблем із введенням умлаутів. Адже в них напевно є німецька розкладка клавіатури в телефоні та на комп’ютері. Однак ті, хто використовує німецький алфавіт рідко, можуть зіткнутися з труднощами введення спеціальних символів. Давайте розглянемо, якими способами можна ввести німецькі літери:
Вивчення німецької мови – кропітке заняття, до якого потрібно поставитися відповідально. Якщо ви вже не новачок у цій справі, тоді запишіться на курс В1 в онлайн-школу Аура. Так ви зможете поліпшити свої знання за короткий термін.