День святого Мартіна або яскрава хода з ліхтариками в Німеччині
11 листопада німці відзначають одне з найцікавіших свят країни – День святого Мартіна.
Щорічно індустрія кінофільмів і музичного контенту втрачає понад 600 млн євро на нелегальному завантаженні файлів. До цієї статистики включено 5% німців, про яких повідомляє портал Unternehmer. Це досить невеликий відсоток, який все одно завдає чималих збитків. Однак порівняно з іншими країнами, німці в цьому плані більш законослухняні. Чому ж так сталося, розберемо в цьому матеріалі.
Хочете дивитися фільми чи слухати музичні твори німецькою в оригіналі? Тоді вам потрібно вивчити німецьку до рівня В1. Хороший лексичний запас дасть змогу розуміти діалоги героїв або текст в улюбленому музичному творі. Почати навчання можна з проходження інтерактивного тесту, щоб точно дізнатися рівень своїх знань. А викладачі школи Аура допоможуть вам їх підвищити.
Німеччина – країна з особливим менталітетом. Здебільшого німці воліють уникати ситуацій, у яких не можна «спати спокійно» та не думати про правопорушення. Саме тому більша частина населення завжди оплачує за проїзд, навіть якщо немає контролерів, сортує сміття і не втручається у справи сусідів без потреби.
Щодо віртуального контенту німці впевнені, що навіть нематеріальну працю потрібно оплачувати. Вони залюбки підтримують улюблених виконавців, завантажуючи або переглядаючи контент тільки після оплати. Треба зазначити, що для формування такої традиції знадобився певний час і, звісно ж, звід певних законів.
На сьогодні вважається, що до правопорушення належать такі дії:
Усі ці дії в Німеччині тягнуть за собою штраф. Пошук правопорушників відбувається за допомогою спеціальних компаній, які відстежують IP-адреси різними способами. Після цього вони роблять офіційне звернення до провайдерів і отримують особисті дані порушників. У результаті, останні отримують штраф за піратство.
Згідно зі статистичних даних щомісяця в списки порушників потрапляє близько 300 тисяч осіб. Усім їм надсилають листи з необхідністю сплатити певну суму штрафу. Сума залежить від тяжкості правопорушення та може варіюватися від 200 до 1500 євро.
Варто зазначити, що існують способи, які дають змогу зменшити штраф. Це можна зробити шляхом звернення до адвокатів, які спеціалізуються в цьому напрямку. Також можна спробувати надіслати власний лист у відповідь та пояснити ситуацію. Адже дуже часто штрафи отримують мігранти, які не знають закону про піратський контент у Німеччині. Іноді штраф зменшують або зовсім скасовують, особливо, якщо він невеликий.
Також існують варіанти, як завантажувати ігри, фільми без штрафу. Для цього знадобитися завантажити платний VPN та правильно налаштувати всю систему. Але потрібно розуміти, що навіть у цьому випадку існує ризик виявлення вашої IP-адреси.
Факт: Якщо ви отримали штраф і не сплатили його вчасно, наслідки можуть бути вельми сумними. Наприклад, зросте сума оплати, будуть заморожені рахунки, і суму знімуть примусово. Також справа може дійти до суду та тюремного ув’язнення. Таким чином, якщо у вас є неоплачений штраф, краще вирішити це питання якомога швидше. Термін давності штрафу за скачування в Німеччині не діє, зрештою все одно доведеться його сплатити, але тільки через суд.
Німці вже давно користуються сервісами за передплатою як для музичних творів, так і для перегляду фільмів. Які з них найпопулярніші:
Крім платних сервісів у Німеччині можна використовувати безкоштовні телеканали ARD та ZDF. Вони мають власні медіатеки.
Таким чином, переїжджаючи до Німеччини, важливо не тільки знати німецьку на рівні В1, а й вивчити законодавство на певному рівні. Це допоможе уникнути штрафів і неприємних ситуацій. А вивчити німецьку, можна на курсах онлайн-школи Аура.