Які бувають відмінки в німецькій мові?
Однією з ключових тем у вивченні німецької мови є відмінки, яких загалом налічується чотири.
При вивченні німецької мови багато учнів стикаються із проблемою запам’ятовування нових слів. Особливо гостро вона стоїть за необхідності швидко запам’ятати певний обсяг слів. Щоб вивчити їх та не забути вже через місяць, існують спеціально розроблені способи навчання. Одним із популярних вважається метод інтервального повторення, про який ми розповімо у цій статті.
Багаторазове повторення слів дуже важливе у навчанні німецької мови навіть з початкового рівня А1. На курсах онлайн-школи Аура навчання побудовано таким чином, що запам’ятовування навіть великого обсягу слів проходить дуже легко. З нами ви зможете полюбити вивчення німецької мови та досягти великих успіхів!
Хочете перевірити рівень німецької мови прямо зараз? Скористайтеся нашим інтерактивним тестом та отримайте швидкий результат.
Отримати хороші знання у вивченні іноземних мов можливо з використання правильних методик та систематичного підходу у навчанні. Інтервальне повторення слів – це особлива методика запам’ятовування іноземних слів, за допомогою якої неможливо забути новий матеріал. Вона побудована на постійному повторенні нових слів, які поступово відкладаються у пам’яті людини. Її головна сутність – це невеликі інтервали між повторенням на початковому етапі навчання та більші – надалі.
Цікаво: У XIX столітті Герман Еббінгауз, відомий вчений із Німеччини, встановив, що після отримання нової інформації людський мозок буквально через шістдесят хвилин втрачає близько 60% даних. За тиждень мозок перестає пам’ятати ще 20%. Якщо нічого не робити, то від усього обсягу інформації запам’ятається лише 20%.
Варто зазначити, що такий підхід працює не лише для вивчення іноземних мов. Інтервальне повторення можна використовувати для запам’ятовування:
У всіх випадках метод працюватиме та допомагатиме добре запам’ятовувати інформацію й не втрачати її через деякі проміжки часу.
У методиці інтервального повторення слів існують різні схеми, вибір яких залежить від термінів на запам’ятовування матеріалу. При цьому за допомогою цієї методики немає необхідності повторювати текст 1000 разів підряд, а потім розчаровуватися та забувати їх.
Загальна схема інтервального повторення виглядає так:
Останнє повторення необхідно зробити безпосередньо перед складанням іспиту або тесту. Якщо вивчені слова потрібні лише у особистих цілях, їх треба повторювати постійно.
За наявності кількох днів для засвоєння певного обсягу інформації необхідно скористатися схемою докторів педагогічних наук Васильєвих. Вона виглядає таким чином:
За такою схемою матеріал запам’ятовується на короткий термін для складання іспиту. Васильєви пропонують й іншу методику, як запам’ятати інформацію назавжди. Розглянемо цю схему:
Сьогодні учні віддають перевагу повторенню слів онлайн у спеціальних додатках. Для цього створено чимало програм, які можна завантажити на свій смартфон. До них відносять: Memrise чи Quizlet. Їхні ключові особливості – можливість практикувати в будь-який час й у будь-якому місці. Принцип роботи програм простий. Користувач визначає діапазон слів, які потрібно вивчити, а програма формує індивідуальні картки в електронному вигляді з перекладом на звороті. Потім потрібно регулярно виконувати повтор слів онлайн, щоб повністю їх запам’ятати.
Ті користувачі, які не бажають завантажувати програму, можуть самостійно зробити такі самі картки. Для цього потрібні три відповідні коробочки й заздалегідь підготовлені картки з даними. Використовувати їх потрібно таким чином:
Картки можна перекладати, якщо слово забулося. Після кількох повторень воно знову буде добре згадуватися.
Вивчення німецької мови з рівня А1 в онлайн-школі Аура – це можливість грамотно побудувати процес навчання та отримати швидкі результати. У нас ви дізнаєтеся скільки разів потрібно прочитати текст, щоб запам’ятати його назавжди, а також як швидко набрати словниковий запас для вільного спілкування. Записуйтесь на наші курси прямо зараз!