Популярні німецькі танці або як розважаються бюргери на національних святах

танец 1-min

Педантичність і дисциплінованість німців відома далеко за межами країни, проте попри свій склад характеру вони вміють веселитися. Це відображено в їхніх народних танцях, яким притаманні веселі та ритмічні мотиви. Німці легко підхоплювали ритми, які з’явилися в сусідніх країнах і потім стали популярними в усій Європі. Давайте розглянемо, які види народних танців існують у Німеччині та наскільки вони популярні.

Якщо ви плануєте переїзд до Німеччини найближчим часом, тоді саме час почати вивчати мову з рівня А1. Це початковий етап, на якому можна зрозуміти основи вимови довгих німецьких слів, граматику та вивчити основні фрази. Зробити перший крок у навчанні можна з цікавого інтерактивного тесту. Його результати будуть відомі одразу після проходження.

Ландлер

Сільський танець, походження якого до кінця не відоме. Є відомості, що ландлер з’явився у Верхній Австрії в містечку Ландль. Уже в XVIII столітті можна було почути мелодії цього танцю на сільських вулицях. Сам танець тоді танцювали по колу з притоптуваннями в такт ритмам.

Цікаво: Сьогодні історики вважають, що ландлер міг бути прототипом вальсу, проте його рухи були повільнішими. Вальс, який з’явився після ландлера, танцювали набагато швидше.

Широкої популярності ландлер набув у другій половині XVIII – на початку XIX століття. Його мотиви можна зустріти у таких композиторів, як Малер, Моцарт, Брукнер. Сьогодні побачити ландлер можна на великих святах, фестивалях, карнавалах.

Вальс

Європейської популярності вальс набув у XIX столітті – тоді його танцювали на кожному святі. Австрія пішла далі за всіх, оголосивши вальс королем танців. У Німеччині громадськість була підготовлена ландером, на який вальс дуже сильно виявився схожим. Поширення танцю перейшло і на музику, адже багато композиторів почали писати свої твори саме для нього. Наприклад, сьогодні всі знають «Віденський вальс» Йоганна Штрауса.

Цікаво: На початку появи вальсу танець вважався дуже скандальним, адже кожен рух відбувався в парі на дуже близькій відстані. Іноді чоловік і жінка, танцюючи вальс, повинні були навіть обійматися, що вважалося неприпустимим на той час.

Полька

Уперше полька з’явилася в Чехії в провінції Богемія і швидко поширилася по всій країні. Далі танець отримав величезну популярність у Франції і тільки після цього про нього дізналися в Німеччині.

Полька дуже швидкий і пустотливий танець. Це дуже сподобалося дамам із дворянських родин, яким набридли манірні та повільні танці. Характерними рухами польки стали швидкі пересування невеликими кроками по паркету.

Шуплаттлер

Досить цікавий німецький народний танець, який найбільше пасує для чоловіків. Він досить енергійний і в деяких регіонах навіть вельми відвертий. Зазвичай під час танцю роблять плескання по гомілках і стегнах, тупочуть черевиками. Іноді навіть плескають партнерів по сідницях, що неприйнятно, якщо танець із жінкою. Саме тому шуплаттлер найчастіше танцюють чоловіки, які можуть показати свою силу за допомогою акробатичних трюків.

Якщо ви хочете навчитися танцювати польку або вальс у німецького викладача, тоді вам знадобитися знання мови рівня А1. Почніть своє навчання в онлайн-школі Аура і ви за короткий термін досягнете успіху з досвідченими викладачами.

Готові вивчати
німецьку мову?

Записуйтесь на пробний урок
та переконайтесь, що німецька з «Аурою» – це легко

Записатися