Дивні факти про німців та Німеччину
Кожна країна та її жителі відрізняються, маючи унікальний менталітет і сприйняття світу.
У німецькій мові для визначення рівня знань студента існує певна градація. Так звану систему рівнів CEFR (GER – Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen für Sprachen) було створено близько 1996 року у Раді Європи. Завдяки цій класифікації можна було оцінити знання іноземних громадян. У світі така система актуальна як у європейських країнах, так і у багатьох інших. Її суть полягає у рівнях володіння іноземною мовою, у кожен із яких входить знання чітко визначеної кількості тем і лексики.
Виходячи з того, що кожен рівень включає певний пакет знань, їх вимагають під час приїзду до Німеччини із заявленою метою. Наприклад, для постійного місця проживання чи роботи. Усього існує 6 рівнів:
Щоб дізнатися про свій рівень, існують спеціальні тести. Їх рекомендується пройти після тривалої перерви у навчанні або зовсім новачкам. Також з їх допомогою можна точно дізнатися прогрес у навчанні.
Підтвердити свій рівень володіння німецькою можна на іспитах. При успішному його написанні людина отримує сертифікат. Це офіційний папір, який використовують для подання документів на громадянство або при вступі до вишу.