Чи можна вивчати німецьку мову безкоштовно?
Існує неправильна думка, що для вивчення німецької мови необхідно витратити чималі кошти на репетитора.
Один із відмінків німецької мови – це знахідний (Akkusativ). Усі прийменники, які використовуються саме з Аккузативом, вказують на час, причину або місце. Щоб перевірити, чи справді слово стоїть у знахідному відмінку, необхідно поставити такі запитання: «wen?» (кого?), «was?» (що?), «wohin?» (куди?). Далі ми розглянемо, які прийменники можна використовувати з Akkusativ.
Збираєтеся подорожувати Німеччиною або хочете відвідати країну під час свята? Тоді вам знадобиться знання мови на рівні А2. Лексичний запас допоможе без проблем вирушити до ресторану, відвідати виставку чи театр. Якщо ви хочете дізнатися рівень своєї німецької просто зараз, тоді пройдіть наш інтерактивний тест.
Прийменників Akkusativ у німецькій мові не так уже й багато, тому їх можна перерахувати невеликим списком:
Факт: Прийменники «bis» та «ohne» пишуться завжди без артикля. Винятком вважаються випадки, коли іменник перед собою має означення. Також потрібно врахувати, що в Аккузативі змінюється означений та неозначений артикль у множині з «der на den» і «ein на einen» відповідно.
Для запам’ятовування прийменників найчастіше використовують метод асоціацій. Наприклад, один зі способів – це схематично уявити місце та стрілочками позначити напрямок. У цьому випадку прийменник «Entlang» буде йти по дотичній фігури, «Durch» – крізь неї, а «Um» – навколо. Так само можна сформувати асоціації і для інших прийменників напрямку. Для цього достатньо намалювати схематичні картинки та вказати, в який бік вони мають рухатися.
Якщо ви хочете більш детально вивчити прийменники в німецькій мові, запишіться на курси А2 онлайн-школи Аура. Досвідчені викладачі допоможуть швидко запам’ятати всі необхідні слова, використовуючи сучасні методи запам’ятовування.